yo Ed Sheeran publikon video klipin për singlin e ri
Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


Ed Sheeran publikon video klipin për singlin e ri

07.03.17

Këngëtari i popullarizuar Ed Sheeran ditë më parë u paraqit me singlin e ri të titulluar "Perfect". Qysh në ditën e parë, kënga pati shumë klikime dhe kritika pozitive. Ashtu siç ishte pritur, Ed Sheeran sot publikoj edhe video klipin për këtë këngë. Shikojeni në linkun më poshtë:Lexo më Shumë