Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the Week
TITI's Top 40 Top 10 Kosovar

MOVIE BOX

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast
"

ONAT - mysafir në RADIO KFOR

09.03.17     postuar nga: Mina

Sot, në kuadër të emisionit "Keni Kërkuar Dëgjoni" në Radio KFOR mysafir ishte hip hop këngëtari i njohur ONAT. Gjatë bisedës me të, Onati tregoj që ndihet shumë mirë në labelin Babastars dhe zbuloj se së shpejti do të paraqitet me një projekt muzikor solo. “Kënga ime e re do të jetë më ndryshe nga të gjitha që keni pasur mundësi ti dëgjoni deri tash. 

Do ta prezantoj vetën në një mënyrë të re dhe shpresoj se opinionit do ti pëlqej”, theksoi ai. Kohë më parë, Onat në bashkëpunim me Majkun lansuan këngën e re “Le t'xhelozojnë” e cila po korr suksese të mëdha. Lexo më Shumë