Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


Elvana Gjata rikthehet fuqishëm - Video

12.02.18

Pas një pauze në skenën muzikore, këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është rikthyer përmes një koncerti Live, të realizuar me rastin e ditëlindjes së saj.

Në këtë koncert të veçant, artistja ka intepretuar LIVE këngët e albumit të saj të ri, i cili u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj të shumtë.

Kësaj rradhe, Elvana ka bashkëpunuar me kantautorin e njohur, Pirro Çako dhe me kompozitorin e njohur nga Shkupi, Darko Dimitrov, ndërsa pothuajse të gjitha tekstet e këngëve janë krijuar nga vet këngëtarja.

Foneteka e Radio KFOR-it tashmë posedon të gjitha këngët e këtij albumi të ri.
 Lexo më Shumë