yo Ora dhe Rexha ndajnë çmim në ‘iHeartRadio Music Awards’ - Foto
Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


Ora dhe Rexha ndajnë çmim në ‘iHeartRadio Music Awards’ - Foto

12.03.18

Këngëtaret me prejardhje shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë ngjitur bashkë në skenën e ‘The Forum’ të Los Angeles, për të ndarë së bashku një çmim në edicionin e sivjetmë të ‘iHeartRadio Music Awards 2018’.

Këngëtaret me famë botërore e kanë ndarë çmimin ‘Bashkëpunimi Më i Mirë’, i cili ka shkuar për “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”.

Vlenë të përmendet se Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë shkëlqyer me dukjen e tyre në ceremoninë ‘iHeartRadio Music Awards’, e cila u mbajtë mbrëmë (11.03.18) në Los Angeles.
Ja se si u dukën mbrëmë këngëtaret Rita Ora dhe Bebe Rexha:


 Lexo më Shumë