Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


Dua Lipa mungoi në “Echo Awards”

13.04.18

Rita Ora dhe Dua Lipa ishin dy këngëtaret shqiptare që kanë qenë të nominuara në të njëjtën kategori në Echo Awards, që është mbajtur mbrëmë (12.04.16) në Gjermani, por vetëm njëra nga këto dy këngëtare ka qenë e pranishme në këtë ceremoni.
 

Si gjithnjë edhe kësaj rradhe, Rita Ora ka shkëlqyer me paraqitjen e saj dhe poashtu me performancën e këngës “For You” në bashkëpunim me Liam Payne.

Ndërsa Dua Lipa nuk ishte e pranishme në këtë mbrëmje për shkak të koncertit të aranzhuar shumë më herët në Glasgow.Lexo më Shumë