Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


1 Milion Rrugët e Unikkatil-it

16.04.18

Reperi i famshëm kosovar, Viktor Palokaj, i njohur me emrin artistik Unikkatil, ka publikuar projektin më të ri muzikor.
“1 Milion Rrugë” vjen vetëm pas pak javësh prej kur u publikua projekti “Për Qato”,  i cili e riktheu Unikkati-in, pas një pauze në muzikë.

Projekti “1 Milion Rrugë”  ka vetëm pak orë që është publikuar dhe ka marrë më shumë se 400 mijë klikime.

Reperi Unikkatil , i cili jeton dhe vepron në Amerikë është njëherit edhe njëri prej themeluesve të labelit ‘The Bloody Alboz’ (TBA).

Përveç  projekteve të reja muzikore, Unikkatil ka paralajmëruar se më datën 28 Prill do të jetë në Zvicër.

 Lexo më Shumë