Degjo Online Mbylle

TITI's Top 40 Top 10 Kosovar

Eliza Hoxha - E ardhmja jemi NE

MOVIE BOX

Radio K4 on Facebook

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast

10 femrat me këmbët më sexy në Hollywood

14.06.2012 16:26 postuar nga: DiTa

Vapa në Hollywood ka bërë që femrat të nxjerrin këmbët e tyre në pah dhe për këtë arsye edhe mediat Amerikane kanë klasifikuar edhe 10 femrat me këmbët më sexy në Hollywood.

Mirëpo edhe kur vjen tek përzgjedhja e femrave me trupin më të nxehtë në Hollywood, gjëja e parë që mirret parasysh janë pikërisht këmbët.

Në vijim ju njohim me “Top Ten Best Hollywood Legs” (Top Dhjetë Këmbët Më Të Mira Në Hollywood):

10) Sofia Vergara

9) Julianne Hough 
8) Nicole Scherzinger 
7) Jennifer Lopez 
6) Penelope Cruz 
5) Halle Berry 
4) Blake Lively 
3) Eva Mendez 
2) Stacy Keibler 
1) Angelina JolieLexo më Shumë