yo 50 Cent paralajmëron album të ri
Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


50 Cent paralajmëron album të ri

15.06.12

Këngëtari 50 Cent është fokusuar kohëve të fundit në përfundimin e albumit të tij më të ri, të cilin ka thënë se do ta publikoj gjatë këtij viti.

Mirëpo për fansat e tij 50 Cent ka thënë se më parë më datën 3 të muajit Korrik do të lansoj një EP ‘Extended Play’ me pesë këngë, të titulluar ‘Murder By Numbers’.

Në një intervistë dhënë për Radion ‘Philadelphia 107.9’ në emisionin ‘Hot’, 50 ka thënë:

"Kam punuar në këtë album për një kohë të gjatë. Me kohë të gjatë mendoj plot tre vite, kështu që unë kam dashur që albumi im i ri, sikurse edhe albumet e tjera, të i plotësoj të gjitha standardet që unë i kam vënë vehtes si: tinguj të mirë, ritme pozitive dhe të nxehta, e posaqërisht edhe tekste të kapshme për të gjithë.Lexo më Shumë