Degjo Online Mbylle

TITI's Top 40 Top 10 Kosovar

Eliza Hoxha - E ardhmja jemi NE

MOVIE BOX

Radio K4 on Facebook

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast

Beyonce humb 27 kg

29.05.2012 09:21:29 postuar nga: Mina

 

Vetëm pesë muaj pas lindjes së vajzes, Beyonce është kthyer në formën e mëparshme. Në një formë të shkëlqyer, ajo është parë në performancën e saj në koncerte të mbajtura në Atlantic City. Publiku e kishte mirëpritur me duartrokitje, kurse e pranishme ishte edhe zonja e parë amerikane Michelle Obama me dy vajzat e saj. Në koncertin e dytë, Beyonce ka folur për mënyrën si e ka humbur peshën pas lindjes. 

 

“Nuk mund ta imagjinoni sa vështirë e kam pasur të punoj aq shumë për ti humbur 27kg. Vazhdimisht  kam ushtruar dhe vrapuar si dhe I vetmi ushqim të cilin e kam konzumuar ishte sallata e gjelbër”, ka thënë ajo. Lexo më Shumë